Producenci

Preparat do skóry C&D&M "Belvoir Step 2"

Wysyłka w: 4 dni
Cena: 79,00 zł

Cena regularna:

79.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: C&D&M
Kod produktu: LC014

Opis

Preparat do skóry Belvoir Step2 Equimist. Najlepiej sprzedająca się odżywka do wyrobów skórzanych na rynku Brytyjskim. Zmiękcza, chroni i nabłyszcza skórę. Wysokiej jakości mydło wyprodukowane z olejków roślinnych. Zawiera olejek kokosowy oraz glicerynę,  przeznaczone do regularnego stosowania. Używać jako drugi preparat, po uprzednim zastosowaniu BELVOIR Spray do czyszczenia skóry. 


 
SPOSÓB UŻYCIA: Spryskać równomiernie czystą skórzaną powierzchnię i delikatnie wmasować gąbką lub ściereczką. Po wyschnięciu polerować, używając czystej, delikatnej ściereczki. Nie stosować na nieoczyszczoną powierzchnię oraz do wyrobów z nubuku i zamszu. Stosując preparat po raz pierwszy, zaleca się wypróbować go najpierw na małej powierzchni. Rezultaty są widoczne natychmiast.


 
GŁÓWNE SKŁADNIKI: Gliceryna – wypełnia i uszczelnia wszystkie ubytki w skórze, tworzy barierę ochronną przeciwko soli, brudowi, tłuszczowi i wodzie. Olejek kokosowy.

Dane techniczne

Pojemność 500ml

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl